Bu internet sitesi veri politikalarına uygun çerezler kullanır. Bu internet sitesine bakmaya devam etmeniz, çerez kullanımımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Detaylar için tıklayınız.
x

Comfort Fue Yöntemi

Comfort fue yöntemi, özellikle operasyon stresi yaşayan, kaygı düzeyi yüksek olan, strese bağlı olarak anlık tansiyon yükselmesi görülen kişiler için anestezi doktoru eşliğinde uygulanan alternatif saç ekim yöntemidir. Kişiye sedasyon verilerek kişinin operasyonu konforlu geçirmesi sağlanır. Kişinin sağlık durumu tüm operasyon boyunca izlenir. Bu yöntem mutlaka aneztezi doktoru eşliğinde hastane ortamında olmalıdır.

            *Sedasyon hastanın herhangi bir cerrahi operasyon öncesinde hastanın uyutulmasını sağlayan bir yöntemdir. Anesteziye yardımcı olur ve hastanın kendini daha konforlu hissetmesini sağlar. 

Normal fue saç ekimi yönteminden farkı;

  • Yöntem olarak Fue saç ekiminde uygulanan prosedür izlenir. Saçlar tek tek alınır ve açılan kanallara ekim yapılır. Farklı olarak operasyon sedasyonla gerçekleştirilir. Sedasyonla uyutulan hasta operasyon sürecini daha kolay atlatır.
  • Tüm operasyon boyunca özel cihazlarla kişinin sağlık durumu izlenir.
  • Mutlaka anestezi ekibiyle gerçekleştirilir.
  • Hastane ortamında yapılmalıdır.
  • Kişinin operasyona aç gelmesi istenir.

Hemen Ara
Whatsapp